dodano około 23 godziny temu

Pracownik Produkcji - Pakowanie Mięsa Drobiowego - Single, Pary bez angielskiego

Wehl Holandia
13.68  EUR / h
Wyświetleń: 22Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Miejsce pracy: Wehl, Putten, Korhorn (Holandia)

Co oferujemy?
- Praca na 2 zmiany (8-11 godzin) - poranne zmiany od 4:00 rano, wieczorne do 3:00 w nocy
- Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,68 €/h + 6,9% za pracę w chłodni + 12,5% za pracę zmianową
- Dodatki: premie za popołudniowe zmiany
- Ubrania robocze, buty ochronne zapewnione przed każdą zmianą
- Komfortowe zakwaterowanie w hotelach lub domkach bungalow
- Darmowy transport do pracy (rower lub transport zorganizowany w zależności od odległości)

Twoje zadania:
- Pakowanie, filetowanie, przyprawianie mięsa drobiowego
- Praca z podrobami, mycie klatek i kontenerów
- Praca na ekspedycji – noszenie i sztaplowanie skrzynek na paletach
- Wieszanie kur na hakach – stawka 13,68 €/h + dodatki

Warunki zakwaterowania:
- Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych lub bungalowach z pełnym wyposażeniem (Wi-Fi, kuchnia, pralnia, telewizor)
- Koszt zakwaterowania: 125 €/tydzień
- Ubezpieczenie: 35,35 €/tydzień
- Brak zaliczek, pierwsza wypłata po 9 dniach roboczych, następnie co tydzień

Dodatkowe informacje:
- przyjazd na zakwaterowanie każdy weekend
- Pościel (kołdra, poduszka, prześcieradło) należy zabrać ze sobą

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

E-mail: [email protected]
Telefon: +48 602 460 130

Nie przegap tej szansy na stabilną pracę w Holandii! Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Regulamin portalu Jober.pl

HumanBe

Wrocław, Polska
+48 602 460 130
Osoba Kontaktowa
Mariana Urban