PRACA PRZY PRODUKCJI DROBIOWEJ W HOLANDII (PRACA DLA PAR I GRUP)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 360-410 EUR/tydzień
  • Firma: In Temporis Polska
  • Kontakt: Cyprian
  • Telefon: 789359816
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla naszego holenderskiego partnera poszukujemy chętnych do pracy przy rozbiorze kurczaków.

Praca dla mężczyzn i kobiet w wieku 18-45 lat.

Praca w Wehl i kilku innych miejscowościach.

OBOWIĄZKI:

W zależności od zapotrzebowania: filetowanie, pakowania, praca z podrobami, przyprawianie, noszenie i sztaplowanie skrzynek na paletach, mycie klatek i kontenerów po kurczakach, wieszanie kur na wieszakach.

Praca na 2 zmiany(zmiany moga trwać od 8-11 godzin).

Praca także w warunkach chłodniczych.

WYMAGANIA:

Chęć do pracy

Znajomość języka NIE JEST WYMAGANA ale będzie dodatkowym atutem

Prawo jazdy też NIE WYMAGANE ale stanowi dodatkowy atut

OFERUJEMY:

holenderską umowę agencyjną

Dodatki za pracę zmianową

Dodatki za pracę w warunkach chłodniczych

Średnio, wynagrodzenie pracowników produkcji 360-410 € tygodniowo NA RĘKĘ

(po odcięciu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia)

Wynagrodzenie dla wieszaczy od 410 € tygodniowo NA RĘKĘ

zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych ( na wyposażeniu m.in. WI-FI, lodówka, kuchnia, itd.)

KONTAKT:

   CYPRIAN STEVEN KASIA

789 359 816 / 451 194 534 / 451 662 795