Solutions Recruitment B.V
Ewa Filipiak
dodano 22 dni temu

Pracownik magazynu | Lekkerland | Waddinxeen | 13,68€ – 14,79€

Waddinxveen Holandia
13.68-14.79  EUR / h
Wyświetleń: 143Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Lekkerland – dystrybutor szerokiej gamy produktów spożywczych dla klientów w całej Holandii.

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień przy użyciu zestawu słuchawkowego
  • przygotowanie do wysyłki

Warunki pracy:

praca od poniedziałku do piątku+ możliwość pracy w soboty.

Działy :

  • Dział suchy (słodycze, napoje, tytoń, kawy, makarony itp.)
  • Dział świeży (warzywa, owoce)
  • Mroźnia – dodatek €1,11/h = €14,79/h brutto

Wynagrodzenie:

Orderpicker – 13,68€/h brutto (na mroźni €14,79/h brutto)

Pracownik logistyczny – 13,68 – 14,79€ brutto/h

Operator reachtruck – 13,68 – 14,79€ brutto/h

NIE MA WIEKÓWKI!

Dodatkowe informacje:

  • po przejściu procesu rekrutacji z naszym rekruterem zadzwoni do Ciebie koordynator w celu przeprowadzenia rozmowy weryfikacyjnej i poinformowania Cię o decyzji związanej z Twoim zatrudnieniem – jest to bardzo ważne, abyś oczekiwał kolejnego telefonu!!!
  • po rozmowie z koordynatorem otrzymasz przykładowe zdjęcia zakwaterowania
  • wypłatę otrzymasz w drugim tygodniu od rozpoczęcia pracy
  • przyjazd do biura możliwy jest w poniedziałek lub środę
  • bardzo ważne jest, abyś zabrał ze sobą własną pościel, poduszkę i ochraniacz na materac, a także buty robocze (istnieje możliwość zakupu ich na miejscu w agencji, koszt to €35)
  • po przyjeździe na miejsce i dopełnieniu formalności czeka Cię dzień wprowadzający w firmie
  • transport do pracy możliwy jest samochodem lub rowerem, w zależności od odległości
  • zakwaterowania mieszczą się w pokojach dwuosobowych w większych lub mniejszych domach
  • na początku istnieje możliwość zakwaterowania w lokacji tymczasowej, z której zostaniesz przeniesiony na lokację właściwą niezwłocznie po dokonaniu wszelkich formalności
  • opłata za zakwaterowanie nalicza się dopiero w momencie rozpoczęcia pracy

Oferujemy:

  • dodatek urlopowy: 10,87% – € 3165.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )
  • dodatek wakacyjny: 8,33 % – € 2425.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )
  • cotygodniowe wypłaty !
  • kontrakt holenderski
  • nadgodziny 130% -150%
  • dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia
  • pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura!

Wymagania:

Angielski komunikatywny

Mile widziane prawo jazdy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€ 125 – koszt tygodniowy zakwaterowania. Zakwaterowania są wyłącznie w pokojach dwuosobowych.

€ 35,58 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

Pamiętaj:

  • pierwsza wypłata jest w drugim tygodniu pracy – we wtorek
  • każdy pracownik musi mieć własne obuwie robocze lub zakupić je na miejscu od agencji
  • dojazd do pracy jest samochodem służbowym, jeśli kandydat posiada prawo jazdy. Jeśli nie, do 10km jeździ rowerem wydanym przez agencję lub ze współpracownikami autem służbowym – poza kierowcą każdy pracownik płaci €4 za transport dziennie
  • pracownik musi zabrać ze sobą pościel, podstawowe przybory kuchenne (kubek, sztućce, talerz) oraz wszelkie rzeczy osobistego użytku

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.

Prosimy aplikować na adres email [email protected] lub za pośrednictwem strony.

Regulamin portalu Jober.pl

Apeldoorn, Holandia
571514624
Osoba Kontaktowa