dodano 4 miesiące temu

Order Picer EPT w magazynie z elektroniką

Waalwijk Holandia
Wyświetleń: 691Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

OPIS STANOWISKA

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Order Picker w magazynie z elektroniką.

 Praca polega na: zbieraniu i kompletowaniu zamówień za pomocą skanera ręcznego i wózka paletowego elektrycznego EPT, przepakowaniu, etykietowaniu oraz pakowaniu sprzętu elektronicznego.

 Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

WYMAGANIA

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym A2/B1

  • Prawo jazdy kat. B (1 aktywne prawo jazdy kat. B na 2 osoby)

  • Doświadczenie w prowadzeniu wózka paletowego elektrycznego EPT (mile widziane uprawnienia - nie wymagane)
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
  • CV w języku angielskim (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

OFERUJEMY

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Praca w charakterze  1 - zmianowym od poniedziałku do piątku/soboty

  • Stawka 14 eur brutto/h

  • Brak stawki wiekowej
  • Dojazd do pracy autem służbowym odpłatny 2.35 eur/dzień/osoba (kierowca nie płaci)
  • Wypłaty w systemie 4-tygodniowym  (możliwość otrzymania zaliczek co tydzień)

  • Pomoc w organizacji przejazdu z PL do NL

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

  Oferta pracy tymczasowej

Kontakt

Wiatrak-Jobs

ul.Okrzei 19/1

64-920 Piła

KRAZ 14959

Regulamin portalu Jober.pl

663112789
Osoba Kontaktowa
Marta Klysz
strona www:
www.wiatrak-jobs.pl