Werckpost Polska Sp. z o. o.
Joanna Werckpost
dodano około 2 miesiące temu

Praca w piekarni | Pracownik produkcji | Operator maszyn | Z zakwaterowaniem

Vlaardingen Holandia
Wyświetleń: 334Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Firma, specjalizująca się w produkcji składników i dodatków do pieczywa oraz wyrobów cukierniczych, poszukuje zmotywowanych kandydatów na stanowisko Pracownika produkcji z możliwością przyuczenia do roli operatora maszyn. Pracuj w  dynamicznie rozwijającej się firmie z siedzibą w Holandii, która kładzie duży nacisk na jakość, innowacyjność i zadowolenie  klientów. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zdobyć cenne doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności w nowoczesnym środowisku produkcyjnym, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązki:
• Wykonywanie zadań związanych z produkcją zgodnie z wytycznymi,
• Przygotowywanie i kontrola surowców oraz półproduktów,
• Monitorowanie procesów produkcyjnych,
• Stopniowe nabywanie umiejętności obsługi maszyn produkcyjnych,
• Pomoc w utrzymaniu sprawności maszyn,
• Rejestrowanie i dokumentowanie danych produkcyjnych,
• Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności procesów produkcyjnych.

Warunki zatrudnienia:
• Legalną umowę o pracę na holenderskich warunkach,
• Stawkę podstawową w wysokości €13,96/h,
• Godziny nadliczbowe płatne 150%, sobota 150%, niedziela 200%,
• Praca jest w systemie trzyzmianowym, więc otrzymasz dodatki: nocna zmiana 125%, popołudniowa zmiana 112%, poranna zmiana 112%
• Dodatki: urlopowy 10,82% | wakacyjny 8,33%,
• Zakwaterowanie w pokojach max 2 osobowych z dostępem do wi-fi,
• Transport do i z pracy autem służbowym,
• Tygodniowy system wynagrodzeń.

Oczekiwania:
• Doświadczenia w pracy na produkcji w branży spożywczej,
• Doświadczenia jako operator maszyn produkcyjnych (mile widziane)
• Sprawności fizycznej umożliwiającej podnoszenia ciężarów do 25kg,
• Prawa jazdy kat. B
• Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1

Nie zwlekaj! Wyślij swoje CV, a my oddzwonimy do Ciebie ze szczegółami! Odkryj nowe horyzonty w Holandii razem z nami. Czekamy na Ciebie!
Regulamin portalu Jober.pl

Urk, Holandia
609696001
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.werckpost.com.pl