24/7 drive
24/7 drive
dodano 4 dni temu

Kierowca kat. T - Manewrowy

Vianen Holandia
400-450  EUR / tydzień
Wyświetleń: 32Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Kierowca manewrowy kat. T

Nasz klient to firma rodzinna z innowacyjnym spojrzeniem na podstawową działalność: Europejska Dystrybucja i Transport.

Czy jesteś kierowcą manewrowym z dbałością o szczegóły?
Zapraszamy do naszego zespołu!

Baza: Vianen

Obowiązki

Jako kierowca manewrowy będziesz zajmować się podłączaniem i odłączaniem naczep oraz transportem naczep do odpowiednich lokalizacji na terenie przemysłowym. Twoje obowiązki będą również obejmować załadunek i rozładunek za pomocą EPT. Elastyczne wsparcie w magazynie również będzie częścią Twojej pracy.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, 40 godzin tygodniowo w systemie 2-zmianowym:

  • Zmiana 1: od 12:00 do 21:00.
  • Zmiana 2: od 21:00 do 05:00.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Znajomość języka angielskiego w stopnu komunikatywnym
  • Dobre umiejętności manewrowania, doświadczenie w zaczepianiu i odczepianiu przyczep
  • Prawo jazdy kat. T
  • Własny samochód (do dojazdu do/z pracy)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe między € 13,85-16,85 brutto + dodatki
  • Umowa holenderska
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (ok. €  400-450 netto)
  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatny urlop (25 dni rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny
  • Ilość godzin tygodniowo: 40-50
  • Dodatek kilometrowy na dojazdy do/z pracy
  • Zakwaterowanie
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

24/7 drive

Katowice, Polska
+48 (32) 209 70 10
Osoba Kontaktowa
24/7 drive
strona www:
www.247drive.pl