Tot Uw Dienst
dodano dzień temu

Technik produkcji systemów fasadowych - dołącz do naszego zespołu. Stabilna caloroczna praca.

Venray Holandia
15.45  EUR / h
Wyświetleń: 12Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Opis stanowiska: Dla naszego klienta w Venray poszukujemy osób do pracy w obszarze produkcji i montażu nowoczesnych systemów fasadowych, w tym okien, drzwi oraz innych elementów fasadowych. Jest to świetna okazja dla osób z doświadczeniem technicznym lub dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w środowisku produkcyjnym.

Co oferujemy:

Atrakcyjne możliwości zatrudnienia w sektorze budowlanym

Pracę na jedną zmianę (7:15 - 16:15)

Konkurencyjne wynagrodzenie, które doceni Twoje zaangażowanie

Możliwość zakwaterowania

Wymagania:

Doświadczenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Pasja do nowoczesnych technologii w budownictwie

Umiejętność pracy w zespole i chęć do nauki

Cenimy: Innowacyjność oraz zaangażowanie w pracę zespołową. Jeśli szukasz dynamicznego środowiska, w którym będziesz mógł się rozwijać, to ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Zainteresowany/a? Zgłoś się już dziś! Wyślij swoje CV na adres:

[email protected]

lub zadzwoń pod numer:

+31 (0)657 809 464

Regulamin portalu Jober.pl

Mill, Holandia
+31 657 809 464 // +31 689 922 455
Osoba Kontaktowa