BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
Kinga Zubrowska
dodano 8 dni temu

PRACA HOLANDIA- Operator wózka widłowego

Venray Holandia
18-27  EUR / h
Wyświetleń: 96Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Holenderska firma produkcyjna poszukuje pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Operator wózka widłowego – Pracownik produkcji

Nie musisz posiadać uprawnień, wyrobisz je u nas!

Miejsce pracy: Venray, Holandia

Zadania:

·         Obsługa wózka widłowego,

·         Załadunek i rozładunek towarów,

·         Sortowanie oraz rozmieszczanie produktów,

·         Współpraca z innymi pracownikami.

Wymagania:

·         Dobra organizacja pracy,

·         Podstawowa znajomość języka niemieckiego albo holenderskiego,

·         Prawo jazdy Kat B,

·         Gotowość do pracy zmianowej,

·         Zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

Gwarantujemy:

·         Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         Zakwaterowanie,

·         Dodatek urlopowy stanowiący 8% rocznego wynagrodzenia,

·         Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Operator wózka widłowego” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Regulamin portalu Jober.pl

Ostrołęka, Polska
888917785
Osoba Kontaktowa
strona www:
pracownicybudowlani.pl