dodano 4 miesiące temu

Pracownik logistyczny na magazynie z Elektroniką w Venlo/angielski B1+certyfikat na EPT/ prywatne zakwaterowanie

Venlo Holandia
13.27  EUR / h
Wyświetleń: 525Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Pracownik logistyczny w dużej firmie logistycznej z Elektroniką w Venlo

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników logistycznych do naszego zespołu w Venlo. Będziesz zajmować się kompletowaniem komponentów elektronicznych, a także będziesz mieć możliwość pracy w różnych działach, takich jak przyjmowanie i wysyłka, jeśli wolisz różnorodność zadań.

Obowiązki:

- Kompletowanie i obsługa komponentów elektronicznych.

- Możliwość pracy w innych działach, takich jak przyjmowanie i wysyłka, dla urozmaicenia pracy.

Wymagania:

- Dobra znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego.

- Elastyczność w pracy na dwie zmiany (06:00 - 22:00) oraz dostępność na 40 godzin tygodniowo.

- Chęć do pracy w różnych działach.

- Możliwość uzyskania VOG (Zaświadczenie o Niekaralności) w ciągu tygodnia od rozpoczęcia pracy i dostarczenia go w ciągu sześciu tygodni.

- Własne zakwaterowanie w okolicy Venlo.

Co oferujemy:

- Pełnoetatowe zatrudnienie na dłuższy okres.

- Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy.

- Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 13,27 za godzinę, plus dodatek ADV (2,3%).

- Dodatek zmianowy 30% za pracę w godzinach 20:00 - 00:00 oraz 50% za pracę w soboty.

- Zwrot kosztów podróży do 11,73 dziennie.

- Możliwość pracy w firmie, która ceni swoich pracowników, oferuje możliwości rozwoju i możliwość stałego zatrudnienia.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ekscytującą ofertą, aplikuj teraz, aby dołączyć do naszego dynamicznego zespołu w Venlo!

Kontakt

[email protected]

+48602460130

Regulamin portalu Jober.pl

HumanBe

Wrocław, Polska
Osoba Kontaktowa
Mariana Urban