OPERATOR PRODUKCJI KABLI I PRZEWODÓW €19,77

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: i-Work
  • Kontakt: Zuzanna
  • Telefon: +48 793 193 049
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wszystkie nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276)

Opis stanowiska pracy:

Belden Wire and Cable w Venlo poszukuje operatora maszyn lub doświadczonego pracownika produkcji, który chciałby pracować na 3 zmiany. Belden jest producentem przewodów i kabli, między innymi produkowane są tu światłowody. Poszukujemy kandydata z niezbędnym doświadczeniem na stanowisku operatora oraz wiedzą z zakresu inżynierii procesowej.
Jako operator jesteś odpowiedzialny za sprawny przebieg procesu, ustawianie maszyn, przeprowadzanie kontroli jakości, rozwiązywanie drobnych usterek i myślenie wraz z organizacją o ulepszaniu procesów. Jest tu dużo miejsca na własny wkład, a przejęcie inicjatywy i zgłaszanie sugestii jest bardzo cenione!

Oferta:

Wynagrodzenie od 19,77 € brutto za godzinę (w tym dodatki)
Bonus zmianowy 27,5%, ewentualnie w zależności od obsługiwanych procesów 32,5%
Dodatek na podróż w wysokości 0,19 euro za kilometr
Pracodawca poświęcający maksimum uwagi swoim pracownikom i zdobywca nagrody Great Place To Work
Rekompensata ADV w wysokości 5,65
Będziesz pracować 37,5 godziny tygodniowo i otrzymasz 3-miesięczny okres zapoznawczy (z kumplem zapoznawczym), aby maszyna stała się całkowicie Twoja.
0,39 euro na godzinę w ramach dodatku CLA
Zakwaterowanie 90€/tydzień

Profil i umiejętności
Będziesz obsługiwał różne typy maszyn, w tym linie natryskowe, oplatarki i płukarki.
Monitorujesz jakość
Wykonujesz pomiary na kablach i przewodach
Operator A lub doświadczony pracownik produkcji z zamiłowaniem do techniki
Znajomość języka niderlandzkiego
Praca na 3 zmiany

UWAGA: Belden najprawdopodobniej przejdzie na 5 zmian w kwartale 1. Wiąże się to również z wyższym wynagrodzeniem.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz  lub
kontakt pod nr tel. + 48 793 193 049  lub [email protected]
www.i-work.pl

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."