FOR YOU RECRUITMENT
Beata Kopeć
dodano około 2 miesiące temu

MALARZ NATRYSKOWY/ PRZEMYSŁOWY

Venlo Holandia
Wyświetleń: 255Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Praca dla malarzy natryskowych / malarzy przemysłowych:

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowywanie naczep do malowania, w tym szlifowanie, szpachlowanie i czyszczenie w razie potrzeby.
  • Nakładanie farby i powłok przy użyciu sprzętu natryskowego.
  • Dokładna kontrola jakości prac malarskich i wprowadzanie niezbędnych poprawek.

Warunki pracy:

  • Wynagrodzenie i pakiet świadczeń: 580 € netto / 40 godzin
  • Bezpłatne zakwaterowanie w prywatnym pokoju
  • Bezpłatny samochód służbowy lub rower
  • Praca na stałe

Wymagania dotyczące pracy :

  • Doświadczenie jako malarz przemysłowy
  • Dogłębna znajomość technik malarskich, rodzajów farb i powłok.
  • Znajomość obsługi i konserwacji sprzętu natryskowego.
  • Dbałość o szczegóły i jakość
  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Jeśli oferta brzmi interesująco zapraszam do przesłania aplikacji: [email protected].

Możesz również napisać do nas na WhatsApp lub zadzwonić pod numer +48 508 622 220.

Agencja For You Recruitment jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 27920.

Regulamin portalu Jober.pl

FOR YOU RECRUITMENT BEATA KOPEĆ

Gdańsk, Polska
+48508622220
Osoba Kontaktowa
Beata Kopeć
strona www:
foryourecruitment.pl