MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Frezer

FREZER CNC. HOLANDIA, Velsen Noord

cv: [email protected]

tel. +48 604 40 66 33

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla jednego z naszych klientów w Velsen Noord (1951) poszukujemy osób na stanowisko:

FREZER CNC

Firma jest międzynarodową fabryką maszyn, która specjalizuje się w produkcji i dostawach wysokiej jakości produktów seryjnych dla różnych gałęzi przemysłu, od motoryzacji i lotnictwa po koleje, infrastrukturę oraz przemysł naftowo-gazowy.

Twoje zadania:

Samodzielna obsługa i ustawianie urządzenia

Kontrola i regulacja parametrów urządzenia

Wybór odpowiedniego programu z biblioteki, korekta istniejącego programu

Optymalizacja programów

Czego oczekujemy?

Kilkuletniego doświadczenia zawodowego jako frezer CNC

Znajomości jednego ze sterowników: Heidenhain lub Sinumerik/Siemens

Znajomość programowania w Mazatrol mile widziana/ nie wymagana

Doświadczenia zawodowego w środowisku produkcji mechaniki precyzyjnej/obróbki skrawaniem

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie A2/B1

Elastyczności i samodzielności

Motywacji do pracy

Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Co oferujemy?

Wynagrodzenie do €2300 netto miesięcznie przy 40 godzinach (+/- €550,00 netto tygodniowo)

do około € 800,00 netto tygodniowo (po kilku miesiącach)

! Powyższe kwoty to kwoty netto powstałe po odjęciu kosztów pokoju 1 osobowego i podatku

Stałą pracę, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i soboty + dodatki zmianowe

Początkowo praca od 7.00-16.00, następnie w systemie zmianowym

20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu

Rower służbowy/ około 5km do pracy

Rekompensatę kosztów podróży z zagranicy

Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym

Wypłaty wynagrodzenia co tydzień

Możliwość stałego zatrudnienia

Zakaterowanie w pokoju jednoosobowym

Opiekę koordynatora razie pytań lub problemów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

z dopiskiem "Frezer CNC" na adres e-mail: [email protected]

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Dziękujemy

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

Nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

TEL./WhatsUp: +48 604 40 66 33

pon-pt 10.00-18.00

Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/