DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 550 EUR/tydzień
  • Firma: MARVEL PERSONAL CONSULTING
  • Kontakt: Marta
  • Telefon: +48535071625
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Velsen Noord
  • Państwo: Holandia
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista
Firma Marvel Personal Consulting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

FREZER CNC/ PROGRAMISTA. HOLANDIA, Velsen Noord

Miejsce pracy: Velsen Noord, Holandia

WYMAGANIA:

  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego jako frezer CNC
  • Znajomości programowania w Mazatrol lub znajomości jednego ze sterowników: Heidenhain lub Sinumerik/Siemens
  • Doświadczenia zawodowego w środowisku produkcji mechaniki precyzyjnej/obróbki skrawaniem
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie A2/B1
  • Elastyczności i samodzielności
  • Motywacji do pracy
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie zmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielna obsługa i ustawianie urządzenia
  • Tworzenie programów CNC
  • Optymalizacja programów
  • Kontrola i regulacja parametrów urządzenia

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie do €2300 netto miesięcznie przy 40 godzinach (+/- €550,00 netto tygodniowo)
  • do około € 800,00 netto tygodniowo (po kilku miesiącach)
  • Stałą pracę, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i soboty + dodatki zmianowe
  • Początkowo praca od 7.00-16.00, następnie w systemie zmianowym
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Rower służbowy/ około 5km do pracy
  • Rekompensatę kosztów podróży z zagranicy
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym
  • Wypłaty wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Zakaterowanie w pokoju jednoosobowym, koszt €160,00 tygodniowo
  • Opiekę koordynatora  razie pytań lub problemów

Firma jest międzynarodową fabryką maszyn, która specjalizuje się w produkcji i dostawach wysokiej jakości produktów seryjnych dla różnych gałęzi przemysłu, od motoryzacji i lotnictwa po koleje, infrastrukturę oraz przemysł naftowo-gazowy.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.