DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11 EUR/dzień
  • Firma: HolandiaJobs
  • Kontakt: Klaudia Brodowska
  • Telefon: 504249266
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
DARMOWY PRZEJZAD GTV

  • Opis stanowiska
  • Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kobiet do pracy przy zbiorze pieczarek. Dodatkowo oferujemy darmowy przejazd z Polski dla zainteresowanych osób.

    • zbieranie i sortowanie pieczarek zgodnie z instrukcjami i standardami jakościowymi
    • przygotowywanie grzybów do pakowania
    • kontrola wagi w skrzynkach lub opakowanych
    • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
    Wymagania
    • stanowisko pracy wyłącznie dla kobiet
    • wyłącznie praworęczne osoby
    • brak lęku wysokości
    • zaangażowanie i chęć do pracy
    • dyspozycyjność
    • sprawność fizyczna i zręczność manualna
    • odpowiedzialność za powierzone zadania
    Warunki pracy
    • praca jednozmianowa: 5 lub 6 dni w tygodniu
    • gwarantowane 45-50 godzin pracy
    Zakwaterowanie i ubezpieczenie
    • zakwaterowanie: 65€ /tydzień
    • zakwaterowanie w domach obok zakładu pracy (na tym samym terenie jest zakład pracy i budynki mieszkalne)
    Wynagrodzenie
    • wynagrodzenie: €11.16 brutto/h
    • wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie
    • przed pierwszą wypłatą możliwa zaliczka