Expert International Recruitment sp. z o.o.
Expert
dodano 18 dni temu

Praca dla kierowcy autobusu kat. D

Utrecht Holandia
Wyświetleń: 75Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Poszukujemy kierowców autobusów do pracy w systemie zmianowym. Gwarantujemy zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Jeśli posiadasz prawo jazdy kat. D i kod 95 oraz komunikatywny poziom angielskiego (B1), to może być oferta idealna dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Prowadzenie autobusu zgodnie z harmonogramem
  • Dbanie o bezpieczeństwo pasażerów
  • Utrzymanie wysokiej jakości obsługi pasażerów
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. D + kod 95
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1)
  • Dyspozycyjność, sumienność i chęci do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w prowadzeniu autobusów będzie atutem

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 2592,36 € do 3545,98 € brutto/miesiąc (w zależności od doświadczenia)
  • Wypłaty tygodniowe
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • Średnio 25 dni urlopu oraz 17 dni ATV
  • Stabilne zatrudnienie oparte o holenderskie warunki
  • Transport służbowy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii

Kontakt:
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.

Certyfikat KRAZ: 21920

Regulamin portalu Jober.pl

Opole, Polska
510958777
Osoba Kontaktowa
Expert
strona www:
praca.expert