DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Karolina Gazdecka
  • Telefon: +48 668 816 181
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma Marvel Personal Consulting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI PRZY MASZYNIE PAPIERNICZEJ.

Miejsce pracy: Utrecht, Holandia

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku/ umięjętność obsługi maszyn przemysłowych/papierniczych mile widziana
  • Doświadczenia w pracy z wózkiem EPT
  • Preferowani kandydaci, który posiada dłuższe okresy pracy tj. nie pracował w więcej niż w dwóch firmach w zeszłym roku, sprawdzamy referencje
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego/ nidelandzkiego (minimum A2/B1)
  • Prawa jazdy kat. B
  • Braku przeciwskazań do pracy w głośnym środowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy  dwóch dużych maszynach, które wytwarzają arkusze papieru dla przemysłu spożywczego
  • Przewożenie dużych rol papieru za pomocą wózka ETP i umieszczanie ich w maszynie
  • Przycinanie, usuwanie ewentualnych uszkodzeń
  • Sortowanie papieru odpadowego ze względu na kolor
  • Pakowanie papieru w arkuszach, który dostarczany jest na palecie, za pomocą maszyny pakującej
  • Arkusze powinny być starannie wykonane i zapieczętowane
  • Wprowadzenie do komputera informacji o gotowości zamówienia i przygotowanie palety do transportu
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie  €13,13/h + dodatek zmianowy do kazdej zmiany  13,75% =  łącznie €14,93/za każdą godzinę brutto
  • Bezpłatny dojazd do pracy (samochodem lub rowerem)
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Możliwość darmowego kursu j. niderlandzkiego
  • Dopłata €2,00 dziennie dla kierowcy
  • Zakwaterowanie w domach mieszkalnych/ nie hotelach
  • Częściowy zwrot kosztów / kilometrówka/ jeśli auto prywatne
  • Ubezpieczenie zdrowotne w kwocie 34,78 euro tygodniowo
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF w kwocie 99,50 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)
  • Opiekę koordynatora
  • Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)
  • Zapewniamy odpowiednią odzież i obuwie ochronne, jeśli wymaga tego Twoje stanowisko
  • Pracę w agencji z 60 letnim doświadczeniem

Praca trwa 7,5 godziny, otrzymujesz wynagrodzenie za 8 godzin

Godziny pracy:

7.00 - 15.00

15.00 - 23.30

23.30 - 7.00

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.