dodano 6 dni temu

Order Picker ( kompletowanie zamówień )na magazynie Hema

Utrecht Holandia
13.4-26.8  EUR / h
Wyświetleń: 58Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

ORDER PICKER (KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ NA MAGAZYNIE HEMA)

OPIS STANOWISKA

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Order Picker.

Praca polega na: zbieraniu i skompletowaniu zamówień za pomocą skanera w magazynie z artykułami gospodarstwa domowego, kosmetykami, ubraniami, akcesoriami domowymi, zabawkami itp. oraz inne prace magazynowe (m.in. załadunki rozładunki ciężarówek/kontenerów).

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

WYMAGANIA

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

• Prawo jazdy kat. B (1 aktywne prawo jazdy na 2 osoby)

• BSN (sofi) wymagany

• Mile widziane doświadczenie

• Motywacja i umiejętność pracy w zespole

• Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

• Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

• Mile widziane osoby z prywatnych zakwaterowań

• Cv

OFERUJEMY

• Zakwaterowanie

• Ubezpieczenie NL

• Serwis (opieka polskich rezydentów)

• Brak stawki wiekowej!

• Pracę w systemie 3 - zmianowym(plan pracy układany jest w Hemie)

• Dojazd do pracy autem służbowym odpłatny 2.35 eur/dzień/osoba (kierowca nie płaci)

• Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (możliwość otrzymania zaliczek co tydzień)

• Stawkę 13,82 eur brutto/h + dodatki zmianowe:

                          Poniedziałek - Piątek: w godzinach 22:00 - 7:00 dodatek + 50% = 20,10 eur brutto/h

                          Sobota: do każdej przepracowanej godziny dodatek + 50% = 20,10 eur brutto/h

                          Niedziela i święta dodatek + 100% = 26,80 eur brutto/h

• Pomoc w zorganizowaniu transportu z PL do NL

• Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

KONTAKT

Biuro Piła

ul.Okrzei 19/1

64-920 Piła

tel +48 663 112 789

tel +48 796 901 049

Wiatrak-Jobs (KRAZ 14959)

Oferta pracy tymczasowej.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wiatrak-Jobs

663112789
Osoba Kontaktowa
Iwona
strona www:
www.wiatrak-jobs.pl