dodano około 2 lata temu

Pracownik fabryki rybnej | Holandia | € 11 + dodatki

Urk Holandia
Wyświetleń: 2223Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca dorywcza
Doświadczenie:
Lubisz sprawiać radość innym ? Nie wyobrażasz sobie tygodnia bez świeżej ryby na stole ? Już teraz możesz sprawić że Twoja rodzina będzie jeść najwyższej klasy ryby podczas piątkowego obiadu. Poszukujemy pracownika fabryki rybnej do pakowania mrożonego fileta.

Miejsce pracy: Urk, Holandia
Zadania dla Ciebie:
• Pakowanie mrożonego fileta
• Dbanie o porządek w miejscu pracy
• Dbanie o najwyższą jakość produktu.

 Otrzymasz od nas:
• 100% legalną, holenderską umowę o pracę
• Stawkę godzinową €11,00 brutto
• Wypłaty co tydzień na Twoim koncie
• Dodatki zmianowe 125% za nadgodziny, 125% praca w sobotę, w niedziele 200%!!!
• Możliwość odpłatnego zakwaterowania - pokoje jedno lub dwuosobowe blisko miejsca pracy
• Transport do pracy rowerem, autem służbowym lub busem
• Wszelką pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Holandii

Oczekujemy:
• Dyspozycyjności do pracy na długi okres czasu
• Zaangażowania w powierzone obowiązki
• Gotowości do pracy w chłodnych warunkach

Czekamy na Ciebie ! Niech bariera językowa nie będzie przeszkodą do podjęcia pracy sprawiającej radość innym.
Kontakt:
nr tel. : +48 667 964 001

Regulamin portalu Jober.pl

Werckpost

+48 667 964 001
Osoba Kontaktowa
PaulinaWerckpost