VP flex sp. z o.o.
Justyna
dodano 4 miesiące temu

Praca w Holandii/Urk/przetwórstwo ryb

Urk Holandia
14  EUR / h
Wyświetleń: 582Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

-Oferta Pracy w Firmie Przetwórstwa Rybnego w Urk, Holandia

Stanowisko: Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Urk, Holandia

Opis stanowiska:

-Etykietowanie i ważenie filetów łososia

-Pakowanie filetów łososia

-Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego

-Drobne prace porządkowe

Wymagania:

-Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

-Umiejętność pracy w zespole

-Motywacja do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym

-Mile widziane doświadczenie w pracy przy przetwórstwie rybnym

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej

-Wynagrodzenie w systemie tygodniowym

-zakwaterowanie w domach szeregowych i wolnostojących

-ubezpieczenie

-dojazdy do pracysamochodami firmowymi

-zapewniamy odzież roboczą

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email: [email protected] lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj w renomowanej firmie przetwórstwa rybnego w pięknym rejonie Urk!

Regulamin portalu Jober.pl

Elbląg, Polska
505983975
Osoba Kontaktowa
Justyna
strona www:
www.vpflex.eu