Werckpost
Anna
dodano 7 dni temu

LEKKA, STAŁA PRACA NA PRODUKCJI | 13,68 EUR + dodatki | oferta również dla par | Urk

Urk Holandia
13.68  EUR / h
Wyświetleń: 185Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Szukasz pracy w Holandii, którą możesz podjąć wspólnie z bliską osobą?

Jeśli zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu z atrakcyjnym wynagrodzeniem w firmie, która wspiera rozwój swoich pracowników i dba o ich dobrostan, mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Nie wymagamy znajomości języka angielskiego ani doświadczenia – liczy się Twoje zaangażowanie i chęć do pracy. Zapewniamy pełne wsparcie, dzięki czemu możesz skupić się na pracy, a my zadbamy o resztę.

Co oferujemy?

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Stawka godzinowa €13,68 brutto
  • Dodatkowa płatność za drugą zmianę: €15,73 brutto
  • Dodatek urlopowy i wakacyjny, co daje dodatkowe €2,61 brutto do każdej przepracowanej godziny
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Cotygodniowe wypłaty prosto na Twoje konto
  • Transport do i z miejsca pracy
  • Zakwaterowanie w komfortowych domach jednorodzinnych z dostępem do Wi-Fi
  • Czyste, nowoczesne miejsce pracy w przyjaznej atmosferze
  • Pomoc w organizacji pierwszego wyjazdu do Holandii

Twoje zadania:

  • Proste prace manualne na produkcji
  • Pakowanie wędzonych i świeżych filetów łososia
  • Etykietowanie i ważenie produktów
  • Przestrzeganie zasad higieny i dbanie o porządek na stanowisku pracy

Gdzie będziesz pracować? Miejscem pracy jest urokliwe miasteczko Urk, położone nad morzem i oferujące piękne widoki.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Gotowości do podjęcia pracy na minimum 3 miesiące
  • Chęci do nauki i pracy manualnej
  • Motywacji oraz sumienności w wykonywaniu obowiązków

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

+48 609 696 001

[email protected]

Werckpost to agencja zatrudnienia z wieloletnim doświadczeniem, oferująca pracę w różnych branżach – od produkcji po budownictwo. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie zakwaterowania, transportu, ubezpieczenia oraz opiekę koordynatora na miejscu.

Nr agencji zatrudnienia: 27636.

Regulamin portalu Jober.pl

Werckpost

Lublin, Polska
+48609696001
Osoba Kontaktowa
Anna