dodano 3 miesiące temu

Produkcja domków holenderskich - Ulft - Holandia - 500-550 E/tydz - wyjazd: 15.06

Ulft Holandia
500-550  EUR / tydzień
Wyświetleń: 485Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisku STOLARZ/ PRACOWNIK BUDOWLANY . Jeśli posiadasz doświadczenie przy pracy z drewnem - jesteś idealnym kandydatem!

Opis stanowiska:

- Konstrukcja i montaż drewnianych elementów domków jednorodzinnych zgodnie

z rysunkami technicznymi i specyfikacjami

- Pomiar, cięcie, kształtowanie i dopasowanie materiałów drewnianych przy użyciu narzędzi ręcznych

i elektrycznych

- Montaż drzwi, okien, podłóg i innych elementów stolarskich

- Zapewnienie precyzyjnych i dokładnych pomiarów, aby spełnić wymagania projektu

- Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia efektywnego przepływu pracy

i terminowego wykonania projektów

- Przeprowadzanie kontroli jakości, aby upewnić się, że wykonany produkt spełnia wysokie standardy

- Utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy

- Przestrzeganie zawsze przepisów i zasad bezpieczeństwa

Wymagania:

- Praktyczne doświadczenie jako stolarz, najlepiej w branży budowlanej

- Znajomość obsługi szerokiej gamy narzędzi ręcznych i elektrycznych

- Silna wiedza na temat technik i najlepszych praktyk stolarskich

- Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych i specyfikacji

- Dbałość o szczegóły i zaangażowanie w dostarczanie prac wysokiej jakości

- Dobra kondycja fizyczna i umiejętność wykonywania prac manualnych

- Wysokie umiejętności pracy zespołowej i komunikacyjne

- Podstawowa wiedza na temat zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy

Lokalizacja:  Ulft

Oferujemy:

  • stawka około 500-550 Euro/tyg
  • Nadgodziny 150%
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • tygodniowy system wypłat

Zainteresowany? Wyślij CV przez portal a skontaktujemy się z Tobą telefonicznie

tel. 48 506494589

Regulamin portalu Jober.pl

Holandiajobs

+48506493589
Osoba Kontaktowa
Kasia