Otto Special Staffing
dodano 4 miesiące temu

The best job offers for specialists!

Tilburg Holandia
Wyświetleń: 423Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Sektor techniczny

Zatrudnienie - Umowa o pracę tymczasową na cały etat

Języki - Hrvatski, čeština, Nederlands, English, Deutsch, Magyar, Lietuvių, Polski, Română, Български, руский, Slovenčina, український

Dzięki wielu znanym klientom na terenie całej Holandii oferujemy pracę dla różnych specjalistów. Mamy świetne oferty pracy dla spawaczy, mechaników, pracowników montażowych, malarzy przemysłowych, operatorów CNC i wielu innych! Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą pracę dla Ciebie!

Jeżeli posiadasz doświadczenie i motywację do pracy w branży motoryzacyjnej, mamy dla Ciebie ciekawe oferty pracy od znanych firm! Możesz pracować na linii montażowej, wykańczać podwozia, oraz nadwozia maszyn rolniczych, autobusów elektrycznych lub samochodów ciężarowych. Zostań częścią zespołu w Tobroco lub Ebusco! Poszukujemy Pracowników Linii Montażowej, Mechaników i Monterów.

Pokaż swoje doświadczenie w branży metalowej i zostań specjalistą w swojej funkcji. Będziesz produkować kominki, spawać elementy zgodnie z rysunkami technicznymi, przygotowywać komponenty dla klientów indywidualnych, piaskować elementy metalowe oraz stosować malowanie proszkowe. Poszukujemy doświadczonych Operatorów CNC, Piaskarzy, Malarzy proszkowych i Spawaczy. Z nami masz możliwość budowania swojej kariery. Rozwijaj się, zdobywaj większą wiedzę i wyrastaj na pracownika personalnego.

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia przy przeprowadzce do Holandii, jesteśmy do Twojej dyspozycji w takich kwestiach jak zakwaterowanie, zameldowanie i opieka zdrowotna. Jeśli jesteś już w Holandii, wspólnie zastanowimy się, jaka praca byłaby dla Ciebie odpowiednia.

Skontaktuj się z nami, a nasi rekruterzy techniczni przedstawią Ci ofertę idealnie dopasowaną do Twojego doświadczenia. Wybierz pracę, która najbardziej Ci odpowiada i zacznij zarabiać!

Obowiązki

Maszyny operacyjne

Praca w metalurgii

Praca na linii montażowej

Praca na linii produkcyjnej

Działania w zakresie malowania proszkowego i piaskowania

Wymagania

Doświadczenie w branży technicznej

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego

Regulamin portalu Jober.pl

OTTO Special Staffing

Tilburg, Holandia
717443146
Osoba Kontaktowa
OTTO