Alicja Bobinska
dodano 10 miesięcy temu

Pracownik produkcji (mezczyzna) - składanie metalowych konstrukcji €15.00 - €16.00 brutto/h

Tilburg Holandia
15  EUR / h
Wyświetleń: 2520Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Szukamy mężczyzn, praca od zaraz, wyjazd z Polski, zorganizowaym busem.

Będziesz pracował w firmie Van Den Brink Barneveld B.V. - to innowacyjna firma budowlana realizująca duże i małe projekty dla budownictwa niemieszkaniowego, przemysłu, technologii infrastrukturalnej i rynku prywatnego z pasją do stali, wiedzy specjalistycznej i rzemiosła.

Firma produkuje produkty dla różnych gałęzi przemysłu. Przemysł spożywczy, sektor rolniczy, budowa maszyn i sektor budowlany to tylko niektóre przykłady bardzo różnorodnych gałęzi przemysłu, dla których dostarczamy rozwiązania z blachy. Przykłady dostarczanych przez nas produktów są zatem bardzo różnorodne. Produkujemy i montujemy np. szafy filtracyjne, poszycie maszynowe czy blachę do kabin natryskowych i śrutowniczych.

Opis stanowiska:

Przygotowywanie elementów do składania

Praca z rysunkiem technicznym

Składanie kontrukcji na podstawie rysunku technicznego

Konrola jakości złożonych konstrukcji

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na produkcji

Znajomość rysunków technicznych

Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (A1)

Mile widziane prawo jazdy, ale nie jest to warunek konieczny

Warunki pracy:

praca na jednej zmianie dziennej

wypłata co tydzień

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

koszt zakwaterowania: €105.00 / tydzień

koszt ubezpieczenia €33.46 brutto / tydzień

Wynagrodzenie:

wynagrodzenie od €15.00 brutto/h

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem oraz dodatkowo wyraźnego, aktualnego zdjęcia na jasnym tle, na adres: [email protected]

Regulamin portalu Jober.pl

Van Den Brink Barneveld B.V.

Radom, Polska
x
Osoba Kontaktowa