BAM Works
Zespół BAM Works
dodano 9 miesięcy temu

Pracownik logistyczny Holandia

Tilburg Holandia
13.27  EUR / h
Wyświetleń: 1848Aplikacji: 7
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Marzysz o karierze w branży logistycznej? Szukasz pierwszej pracy za granicą, chciałbyś pracować w międzynarodowym zespole, a może myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Oferujemy stabilną współpracę oraz możliwość rozwoju i poszerzenia swoich umiejętności w zakresie prac w obszarze logistyki w centrum przeładunkowo-magazynowym!

Dla naszego klienta poszukujemy rzetelnych kandydatów – może to właśnie Ty chcesz zmienić miejsce pracy i sprawdzić, jak dobrze zorganizowana może być praca na magazynie?

Nie wahaj się i dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków jest różny w zależności od Twoich kwalifikacji i predyspozycji:

- Pakowanie i przepakowywanie produktów

- Przygotowanie towaru do wysyłki

- Kontrola jakości

- Zbieranie i kompletowanie zamówień

- Obsługa wózka EPT

- Programowanie oraz nadzór pracy maszyn

Wymagania pracodawcy

  • Przede wszystkim rzetelność i pozytywne nastawienie
  • Motywacja do pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane
  • Zaswiadczenie o niekaralnosci
  • podstawowa znajomosc jezyka angielskiego

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia do pracy na wózku widłowym EPT, bądź reachtruck

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski
  • Podstawowe wynagrodzenie 13,27 euro brutto za godzinę pracy dla osób rozpoczynających w branży, dla osób z doświadczeniem stawka do negocjacji.
  • Dodatek zmianowy za prace na 2 zmiany: 108,75% oraz na 3 zmianie 113%
  • Wyższa stawka dla osób z doświadczeniem, popartym również posiadanymi uprawnieniami
  • Praca planowana od poniedziałku do piątku - około 40 godzin tygodniowo z możliwością wystąpienia o dodatkowe godziny pracy w soboty
  • Zakwaterowanie na lokacji mieszkaniowej z dostępem do Wifi oraz zapleczem socjalnym – koszt najmu wynosi zaledwie 125 euro tygodniowo
  • Ubezpieczenie zdrowotne w cenie 35,38 euro tygodniowo
  • Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
  • Możliwość awansu oraz poszerzenia swoich umiejętności
  • Otwartą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy

BAM WORKS jest Agencją Pracy tymczasowej, specjalizującą się w dostarczaniu personelu do pracy w sektorze rolniczym oraz transportowym. Nasza elastyczność i dopasowanie do aktualnego rynku pracy, pozwala na działalność w takich gałęziach jak transport i spedycja, ale również sektor rolniczy, sektor techniczny, czy produkcyjny.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 24717.

Zainteresowany? Masz pytania? Zadzwoń lub napisz. http://bamworks.eu/

Prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji pod numerem telefonu: +48717166857

Regulamin portalu Jober.pl

BAM Works

Strzelin, Polska
+48717166857
Osoba Kontaktowa
BAM Works