Dział HR
dodano ponad 2 lata temu

***PILNE*** ORDERPICKER , MAGAZYNIER-K.Tilburg-magazyn odzieżowy-Nowy projekt-od zaraz***

Tilburg Holandia
Wyświetleń: 27Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Grupa Personnel Service obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Dla naszego klienta szukamy pracowników do magazynu z artykułami odzieżowymi do zbierania zamówień z systemem słuchawkowym,etykietowanie,różnego rodzaju prace magazynowe

Praca w centrum dystrybucyjnym zajmującym się obsługą popularnej marki odzieżowej.

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

System pracy: 3 zmianowy

Umowa o pracę tymczasową na czas określony: holenderska firmia E&A

Oferowane średnie wynagrodzenie netto: 1400-1500 euro /miesiąc.

W zależności od ilości przepracowanych godzin i dodatków zmianowych wynagrodzenia może być też wyższe.

Stawka godzinowa wynagrodzenia: 11,04 euro brutto/godzinę + premia.

Na poniższej stronie internetowej można zobaczyć jak wygląda praca w fabryce:

Zakres obowiązków:

  • obsługa procesów magazynowych;
  • obsługa skanera ręcznego;
  • kompletacja zamówień, przygotowanie do wysyłki;
  • etykietowanie przesyłek;
  • przyjęcia, wydania, inwentaryzacja.

Podstawowe korzyści z pracy w Holandii:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro, stawka podstawowa 11,04 euro brutto/godzinę;
  • dodatek urlopowy: 10,87% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • dodatek wakacyjny: 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • dodatki za pracę zmianową od pn do pt - od 19:00 do 21:00 25% (13,80 €/h brutto), od 21:00 do 00:00 35% (14,90 €/h brutto), od 00:00 do 6:00 45% (16 €/h brutto);
  • dodatki za pracę w sobotę 50% (16,56 €/h brutto) oraz w niedzielę 100% (22,08 €/h brutto);
  • wynagrodzenie co tydzień;
  • holenderska umowa o  pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;
  • zapewniony transport z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy(do 10 km-rower, powyżej 10km auto służbowe);
  • zapewnione zakwaterowanie zgodną ze standardem SNF(koszt 97,50 euro netto/tygodniowo);
  • zapewniona prywatna opieka medyczna(koszt ubezpieczenia: 24,71 euro netto/tydzień);
  • zatrudniamy również pary;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora  na miejscu;
  • organizujemy odpłatny dojazd do Holandii (dla chętnych).

W przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu telefonicznego tel. +48 574 420 040 lub sms Praca
Regulamin portalu Jober.pl

Personal Service

574420040
Osoba Kontaktowa
Dział HR
strona www:
ww.humansupport.pl