Expert International Recruitment sp. z o.o.
Expert
dodano dzień temu

Orderpicker w magazynie w TIlburgu lub Geldermalsen

Tilburg Holandia
Wyświetleń: 17Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Poszukujemy pracowników do pracy w magazynie dla znanej sieci sklepów spożywczych w Tilburgu lub Geldermalsen. Praca w zimnym dziale, gdzie przechowywane są na przykład jogurty, sery, owoce oraz warzywa. Do Twoich zadań będzie należało zbieranie zamówień oraz przygotowanie ich do wysyłki. Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do niedzieli (dwa dni wolne w tygodniu).

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień w chłodnym magazynie
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • Prywatne zakwaterowanie
  • Własny transport do pracy
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie 15,91 € brutto za godzinę + 0,35 € dodatek za zimne warunki (łącznie 16,16 €/h)
  • Dodatki zmianowe
  • Dodatek wakacyjny
  • Wypłaty tygodniowe
  • Stabilne zatrudnienie na holenderskich warunkach

Kontakt:
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.

E-mail: [email protected]
Strona internetowa: www.praca.expert

Rekruterzy:
Olga: (+48) 505 291 792
Magda: (+48) 512 602 557

Serdecznie zapraszamy do przesyłania CV na adres: [email protected]

Certyfikat KRAZ: 21920

Regulamin portalu Jober.pl

Opole, Polska
510958777
Osoba Kontaktowa
Expert
strona www:
praca.expert