Otto Special Staffing
dodano 4 miesiące temu

Najlepsze oferty pracy w GXO i Centrum Dystrybucyjnym Jumbo

Tilburg Holandia
Wyświetleń: 457Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Sektor – logistyka

Wynagrodzenie - Attractive salary per hour

Zatrudnienie - Umowa o pracę tymczasową na cały etat

Języki – angielski, niderlandzki

O ofercie

Z udziałem wielu znanych klientów w całej Holandii oferujemy pracę w logistyce, produkcji i sieci supermarketów. Możesz wybrać, w której branży chciałbyś rozpocząć pracę. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Różnorodność klientów, różnorodność funkcji i różnorodność asortymentu! Możesz zbierać pudełka z artykułami spożywczymi w Jumbo, pakować zamówienia w GXO, ładować/rozładowywać kontenery w EDCO lub przygotowywać opakowania z mięsem w Hilton Foods.

Będziesz pracować na zmiany poranne, popołudniowe i wieczorne, za które otrzymasz dodatki. Uzyskaj różnorodne benefity u każdego z klientów! Możesz skorzystać z kantyny, gdzie kupisz smaczny posiłek. Zniżki na zakup pakietów, czy możliwość otrzymania kontraktu u klienta!

Z nami masz możliwość zbudowania swojej kariery. Rozwijać się, zdobywać większą wiedzę i awansować na nową funkcję. Wiele wyborów dla Ciebie, wiele możliwości dla Ciebie. Wybierz pracę, która najbardziej Ci odpowiada i zacznij zarabiać!

Benefity

Terminowe płatności

Program lojalnościowy

Cotygodniowe wypłaty

Rekrutacja online

Zorganizowane zakwaterowanie

Aplikacja myOTTO

Gwarantowane godziny pracy

Helpdesk 24/7

Transport do/z pracy

Ubezpieczenie zdrowotne

OBOWIĄZKI

Zbieranie artykułów spożywczych

Zbieranie produktów

Sprawdzanie jakości

Przygotowywanie zamówień

Przygotowywanie opakowań z mięsem

Etykietowanie opakowań

Załadunek/rozładunek kontenerów

WYMAGANIA

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Znajomość języka angielskiego

Regulamin portalu Jober.pl

OTTO