Hanna Grochowska
dodano 14 dni temu

Młodszy technik utrzymania ruchu, 15,32€ brutto/h, Tilburg, Holandia

Tilburg Holandia
15.32  EUR / h
Wyświetleń: 62Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Młodszy technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

• umowę na holenderskich warunkach

• gwarantowane 38h tygodniowo

• wynagrodzenie od 15,32€ brutto/h (w zależności od doświadczenia)

• telefon służbowy

• bezpłatne urządzenie do gazowania wody i wymiana butli CO2 oraz zniżki na produkty firmowe

• możliwości rozwoju

• praca w przyjaznym środowisku

• 25 dni urlopu

• 8,33% dodatku urlopowego

• zakwaterowanie firmowe (122,50€ tyg)

• ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień

• zwrot kosztów dojazdu do pracy (do 30km)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• konserwacja maszyn produkcyjnych w celu zapobiegania awariom

• diagnozowanie oraz naprawa usterek

• wykonywanie wszelkich niezbędnych zadań związanych z obsługą techniczną maszyn

• optymalizacja procesu produkcji oraz działania maszyn

• praca w systemie zmianowym oraz sporadycznie w weekendy

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

• wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektromechanicznym

• min. 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku

• wiedza z zakresu elektryki, mechaniki

• dobra znajomość języka angielskiego

• dokładność, wytrwałość i zdolność do samodzielnego działania

• komunikatywność

• dobra organizacja pracy

• prawo jazdy kat. B

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

APLIKUJ: https://utm.guru/uhz2v

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin portalu Jober.pl

Link2work sp. z o.o

Opole, Polska
786 865 894
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.link2work.pl