Dział HR
dodano ponad 2 lata temu

@@@Komisjoner odzieży#Tilburg#Holenderska umowa@

Tilburg Holandia
Wyświetleń: 3331Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Firma Personal Service obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Komisjoner odzieży w Tilburg#Holenderska umowa#11,03 euro H#Praca dla par i nie tylko

Miejsce pracy: Tilburg,Holandia

WYMAGANIA:

  • ·       chęci do pracy za granicą na dłuższy okres czasu;

    ·       sumienności i dokładności;

    ·       mile widziana znajomości języka angielskiego;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ·       obsługa procesów magazynowych;

    ·       kompletacja zamówień, przygotowanie do wysyłki;

    ·       etykietowanie przesyłek;

    ·       przyjęcia, wydania, inwentaryzacja.

OFERUJEMY:

  • ·       wynagrodzenie: 11,04 euro brutto/godzinę + premia;

    ·       wynagrodzenie co tydzień;

    ·       system pracy: 3 zmianowy;

    ·       holenderska umowa o  pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;

    ·       zapewniony transport z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy(do 10 km-rower, powyżej 10km auto służbowe);

    ·       zapewnione zakwaterowanie zgodną ze standardem SNF

    ·       zapewniona prywatna opieka medyczna;

    ·       zatrudniamy również pary;

    ·       możliwość pracy w nadgodzinach;

    ·       wsparcie polskojęzycznego koordynatora  na miejscu;

    ·       organizujemy odpłatny dojazd do miejsca zamieszkania (dla chętnych).

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 574420040 lub sms Praca

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Personal Service

574420040
Osoba Kontaktowa
Dział HR
strona www:
ww.humansupport.pl