dodano 3 miesiące temu

Pracownik linii produkcyjnej w Holandii

Tienray Holandia
11000-15000  PLN / m-c
Wyświetleń: 515Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Holenderska firma zajmująca się uprawą i przetwórstwem warzyw poszukuje pracowników na linię produkcyjną do przetwarzania porów w Holandii.

Rodzaj umowy

Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • sortowanie, czyszczenie i pakowanie porów.

Wymagania

  • chęci do pracy.

Harmonogram

Praca od poniedziałku do czwartku 06:00 - 18:00, piątek 06:00 - 17:00.

Wynagrodzenie

Stawka za godzinę 16,22 € brutto. Wynagrodzenie miesięczne 2595 € - 3568 € brutto.

Dodatkowe informacje

  • Wymagane własne obuwie i rękawiczki.

Regulamin portalu Jober.pl

Intraservis Group Sp. z o.o.

Goleniów, Polska
+48736429844
Osoba Kontaktowa
Kinga Intraservis