Klaver sp z o o
KlaverTeam
dodano około miesiąc temu

Praca w Holandii – zbiory papryki od zaraz BEZ doświadczenia! pracownik fizyczny

Steenbergen Holandia
Wyświetleń: 205Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Praca w Holandii – Zbiory Papryki

Szukasz pracy za granicą? Mamy coś dla Ciebie! Poszukujemy osób do pracy przy ścinaniu papryki w Holandii. Jeśli lubisz pracę w zespole, a natura to Twoje drugie imię – ta oferta jest dla Ciebie!

Czego oczekujemy:

  • Chęci do pracy – nie musisz mieć doświadczenia!
  • Gotowości do pracy w szklarni
  • Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zakres obowiązków:

  • Zbior i sortowanie papryki w szklarni
  • Przygotowanie papryki do transportu
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • Zakwaterowanie i dojazdy do pracy
  • Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w pracy w Holandii, skontaktuj się z nami!

Zadzwoń:
Kamila: +48 570 901 414

Nie czekaj – ścinaj paprykę i zarabiaj!

Klaver sp. z o.o. (KRAZ 18450)
Częstochowa, ul. Gminna 131

Jeśli jesteś zainteresowany/a, daj znać!

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Częstochowa, Polska
+48570901414
Osoba Kontaktowa
Kamila KlaverTeam
strona www:
www.klaverteam.com