Marvel Personal Consulting
Adam Goślinowski
dodano 2 miesiące temu

PRACOWNIK PRODUKCJI KARTONÓW.

Son Holandia
Wyświetleń: 400Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
PRACOWNIK PRODUKCJI KARTONÓW. ANGIELSKI PRAWO JAZDY! SON/EINDHOVEN

kom. +48 668 816 181

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
REKRUTUJEMY DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w 5692 DC Son, producenta kartonów, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Zakres obowiązków:
Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do składania wysokiej jakości ozdobnych kartonowych pudełek.
Praca polega na dokładnym składaniu kartonów, ozdabianie róznymi elementami tj. sznurki, linki, metalowe uchwyty , pinezy/ćwieki itd.
Każdy złożony karton czy pudełko jest wykonany na zamówienie i według potrzeb każdego klienta, starannie dobierając odpowiednie materiały opakowaniowe i dekoracyjne.
PRACA NA 1 ZMIANE OD 8:00 DO 16:45

Nasze oczekiwania:

· Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
· Angielski wymagany
· Prawo jazdy wymagane

Co oferujemy?

- Stawka podstawowa (€ 13,27 +€ 1,11) € 14,38 brutto/h
- Stabilna praca na 1 zmianę
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Wypłaty tygodniowe
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres:
z dopiskiem w temacie maila: "SON KARTONY"

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!
www.marvelpc.pl
ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino
nr. Certyfikatu KRAZ 401
nr. KvK: 57872198
tel. +48 668 816 181
czynna pon-pt 8:00-16:00

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Gryfino, Polska
+48 668 816 181
Osoba Kontaktowa
Karolina Gazdecka