DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 550 EUR/tydzień
  • Firma: szukamypracy.eu
  • Kontakt: Rekruter
  • Telefon: 733100050
  • Język obcy: angielski

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Obecnie poszukujemy osób do pracy montażu okien i drzwi

Stawka: 550€ netto /40h

OPIS STANOWISKA:

  • praca przy montażu drzwi oraz okien.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy przy montażu drzwi oraz okien,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód.

OFERUJEMY:

  • darmowe zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) oraz ubezpieczenie zdrowotne,
  • dużą liczbę godzin pracy,
  • długoterminową współpracę.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] z dopiskiem MONTAŻ OKIEN I DZRWI

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami

Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy -> szukamypracy.eu/oferty

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00