Hanna Grochowska
dodano 8 dni temu

Order picker bez znajomości języka (świeże warzywa i owoce) 13,68€-19,02€/h

Sevenum Holandia
Wyświetleń: 86Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta – holenderskiej firmy, która zajmuje się produkcją i dystrybucją sałatek z świeżych owoców i warzyw (dystrybucja około 7 mln paczek dziennie), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Order picker (świeże warzywa i owoce) 13,68€-19,02€/h
Miejsce pracy: Sevenum, Holandi

Zakres obowiązków

  • zbieranie zamówień w systemie voice picking w temperaturze 3-6stopni
  • układanie świeżych produktów na paletach, skanowanie i etykietowanie produktów
  • przygotowanie do wysyłki
  • prace około-magazynowe
  • praca w godzinach 15:30 - 01:00 ( praca możliwa 7 dni w tygodniu)

Order pickerzy przechodzą intensywne szkolenie przez 4 dni, odbywa się ono w godzinach popołudniowych od 12:00

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć do pracy w obniżonej temperaturze
  • gotowość do pracy na zmiany i w weekendy
  • gotowość do wykonania cięższej fizycznej pracy (dużo chodzenia i zbierania dużej ilości opakowań)
  • dokładność i sumienność
  • znajomość języka angielskiego nie wymagana

Oferujemy

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie: €13,68 /h
  • dodatek zmianowy: +25% ( w godz.19:00h-23:00h) oraz + 45% ( w godz.23:00-6:00)
  • tygodniowy system wynagrodzeń
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo +nadgodziny
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • ubranie robocze (kurtka termiczna, ewentualnie spodnie), oraz obuwie. Pobierany depozyt)
  • możliwość skorzystania z firmowego mieszkania, odpłatnie.
  • 25 dni płatnego urlopu
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • kontakt w sprawie pracy: 786 865 894, 690630543
Regulamin portalu Jober.pl

Link2work sp. z o.o

Opole, Polska
786 865 894
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.link2work.pl