Flexible Human Services
Dariusz Andrzejczak
dodano 3 dni temu

Pracownik produkcji - pakowanie żywności

Sassenheim Holandia
14.77-16  EUR / h
Wyświetleń: 14Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca dorywcza
Doświadczenie:

Opis stanowiska:

  • Praca na produkcji żywności - wędliny, sałatki, sosy!
  • Praca przy taśmie produkcyjnej - ważenie produktów, uzupełnianie dodatkami gotowych dań, pakowanie produktów, przygotowywanie do wysyłki.
  • Operator maszyn - ustawianie parametrów maszyny dostosowanych do konkretnego zamówienia, kontrola jakości, drobne naprawy, optymalizowanie procesu produkcji.
  • Praca w temperaturze chłodniczej ok. 5st., w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

  • dostępność na min. 3 miesiące
  • brak przeciwwskazań do pracy przy żywności
  • brak przeciwwskazań do pracy w temperaturze chłodniczej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowę o pracę - umowa holenderska)
  • gwarancję godzin
  • wypłatę tygodniową
  • wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem)
  • dodatki zmianowe
  • brak opłat za dojazd do/z pracy
  • kwaterunek z certyfikatem SNF
  • zwrot kosztów eksterytorialnych
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych
  • opiekę polskich koordynatorów

Wymagane dokumenty

  • Ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
  • Dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
  • Numer SOFI (dotyczy tylko osób, które pracowały już w Holandii).
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Warszawa, Polska
880581222
Osoba Kontaktowa
Olga Dąbrowska
strona www:
www.pracaw.nl