BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
Kinga Zubrowska
dodano 2 dni temu

PRACA HOLANDIA- Spawacz TIG

Rotterdam Holandia
Wyświetleń: 19Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 3 lata

Stabilna firma z ugruntowaną pozycją na rynku, która posiada wiele oddziałów w Holandii i nie tylko zatrudni pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Spawacz TIG

Miejsce pracy: Holandia

Zadania:

• Spawanie metodą TIG,

• Przygotowanie elementów pod spawanie,

• Składanie oraz montaż części według rysunków technicznych.

Wymagania:

• Doświadczenie w spawaniu metodą TIG,

• Umiejętność czytania rysunku technicznego,

• Wiedza o właściwościach stali nierdzewnej,

• Umiejętność samodzielnej pracy,

• Dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Gwarantujemy:

• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokój jednoosobowy),

• Bezpłatny samochód leasingowy bądź dodatek do paliwa jeśli dojeżdżasz własnym pojazdem,

• Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym,

• Bezpłatne ubezpieczenie,

• Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Spawacz TIG” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Regulamin portalu Jober.pl

Ostrołęka, Polska
888917785
Osoba Kontaktowa
strona www:
pracownicybudowlani.pl