dodano 4 dni temu

Pracownik centrum logistycznego

Roosendaal Holandia
Wyświetleń: 22Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

 Dla klienta, zajmującego się dystrybucją znanych marek odzieżowych do sklepów w całej Europie Zachodniej, poszukujemy aktualnie osób do pracy magazynowej.

Zakres obowiązków to między innymi:

  •  kompletacja produktów za pomocą skanera ręcznego
  •  kompletacja produktów tradycyjną metodą papierową
  •  przygotowywanie towarów do wysyłki
  •  sprawdzanie jakości towaru/opakowań
  •  kompletowanie towaru do wysyłki
  •  prawidłowa obsługa dokumentacji magazynowej, zgodnie z procedurami
  •  utrzymanie porządku na bieżąco, etykietowanie
  •  inne prace magazynowe

WYMAGANIA

  •  mile widziene doświadczenie w pracy w magazynie/centrum logistycznym
  •  doświadczenie jako orderpicker
  • mile widziane doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym EPT
  •  znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym - B1/B2
  •  gotowość do pracy w systemie zmianowym, bardzo dobra sprawność fizyczna
  •  dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy!
  •  NIE tolerujemy spóźnień i wymagamy pedantycznego porządku w miejscu pracy

WARUNKI PRACY

  •  hala magazynowa z normalną temperaturą 18-21°C
  •  system dwuzmianowy: pierwsza zaczyna się o 6.00, a druga o 10.00
  •  liczba godzin tygodniowo: 38-40
  •  przyjazna atmosfera pracy
  •  możesz również liczyć na różne rodzaje aktywności od czasu do czasu razem z całym
  •  zespołem, takie jak turnieje ping-ponga
  •  Kultura zakładowa jest tutaj na pierwszym miejscu! Menadżerowie i dyrekcja to osoby
  •  narodowości japońskiej więc kłanianie się, duża kultura osobista tai-chi są wskazane!

WYNAGRODZENIE - od 18 lat:

  •  wynagrodzenie podstawowe OrderPicker: €13.68 brutto/h
  •  dodatki zmianowe np.: PON-SOB od 20.00 do 22:00 30%, PON-SOB od 22:00 do 06:00 50%
  •  wynagrodzenie wypałacane co 4 tygodnie z możliwością zaliczki co tydzień €150.00

ZAKWATEROWANIE i UBEZPIECZENIE

  •  zakwaterowanie: €120.40 /tydzień
  •  ubezpieczenie: €142.52 /4 tygodnie
  •  transport do pracy: bezpłatny
  •  zakwaterowanie w hotelach lub domkach o bardzo wysokim standardzie
  •  zakwaterowanie w miejscowościach: Nispen, Bergen op Zoom
Regulamin portalu Jober.pl

Holandia Jobs

Radom, Polska
+4851079862
Osoba Kontaktowa
Luiza Krupa-Hut