dodano około 2 godziny temu

Pracowni magazyny z artykułami elektronicznymi - od €13.68 brutto/h

Roosendaal Holandia
13.68  EUR / h
Wyświetleń: 3Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Opis:

Dla klienta, zajmującego się dystrybucją artykułów elektronicznych do sklepów w całej Europie Zachodniej, poszukujemy aktualnie osób do pracy magazynowej.

Zakres obowiązków to między innymi:

  • kompletacja produktów za pomocą skanera ręcznego
  • kompletacja produktów tradycyjną metodą papierową
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • sprawdzanie jakości towaru/opakowań
  • kompletowanie towaru do wysyłki
  • prawidłowa obsługa dokumentacji magazynowej, zgodnie z procedurami
  • utrzymanie porządku na bieżąco, etykietowanie
  • inne prace magazynowe
Warunki pracy
  • hala magazynowa z normalną temperaturą 18-21°C
  • system dwuzmianowy: poniedziałek - piątek 6.00-18.00 oraz 7.00-19.00
  • liczba godzin tygodniowo: 38-40
  • przyjazna atmosfera pracy
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • zakwaterowanie: €120.40 /tydzień
  • ubezpieczenie: €142.52 /4 tygodnie
  • transport do pracy: bezpłatny
  • zakwaterowanie w hotelach lub domkach o bardzo wysokim standardzie
  • zakwaterowanie w miejscowościach: Nispen, Bergen op Zoom

Dodatkowa wymagania
  • mile widziene doświadczenie w pracy w magazynie/centrum logistycznym
  • doświadczenie jako orderpicker
  • mile widziane doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym EPT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym - B1/B2
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, bardzo dobra sprawność fizyczna
Regulamin portalu Jober.pl

Holandia Jobs

Radom, Polska
514843259
Osoba Kontaktowa
Milena Zapalska
strona www:
www.holandiajobs.pl