Anita Baron
dodano 2 miesiące temu

Mechanik samochodowy

Roosendaal Holandia
17-20  EUR / h
Wyświetleń: 173Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok
Poszukujemy mechaników ze znajomością języka angielskiego. Mile widziani są mechanicy ze znajomością elektryki. Dodatkowo szczególnie cenne będą osoby posiadające wiedzę na temat samochodów marki Mercedes lub ciężarówek, gdyż mogłoby to ułatwić nam współpracę z klientami.

Obowiązki:

  • Konserwacja i naprawa pojazdów: Przeprowadzanie rutynowej konserwacji i naprawy różnych typów pojazdów, w tym samochodów osobowych i ciężarówek.
  • Prace diagnostyczne: Korzystanie z narzędzi diagnostycznych do identyfikacji problemów i określania najlepszych rozwiązań naprawczych.
  • Systemy elektryczne: Naprawa i konserwacja systemów elektrycznych pojazdów, w tym okablowania, akumulatorów i innych komponentów elektronicznych.
  • Specjalistyczna wiedza: Wykorzystanie wiedzy na temat pojazdów marki Mercedes lub ciężarówek do wykonywania specjalnych napraw i prac konserwacyjnych.
  • Współpraca zespołowa: Ścisła współpraca z innymi mechanikami i członkami zespołu w celu zapewnienia wydajnej i skutecznej obsługi.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego: Umiejętność efektywnej komunikacji w języku angielskim, zarówno ustnie, jak i pisemnie.
  • Doświadczenie minimum 1 rok
  • Znajomość elektryki: Znajomość systemów elektrycznych pojazdów i umiejętność diagnozowania oraz naprawy problemów elektrycznych.
  • Umiejętności specjalistyczne: Wiedza na temat pojazdów marki Mercedes lub ciężarówek będzie dużym atutem.
  • Umiejętności techniczne: Biegłość w obsłudze narzędzi diagnostycznych i sprzętu mechanicznego.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: Atrakcyjne stawki w zależności od doświadczenia i umiejętności.
  • Rozwój zawodowy: Możliwości szkoleń i awansu w strukturach firmy.
  • Wsparcie w pracy: Współpraca w przyjaznej i wspierającej atmosferze zespołowej.
Jeśli jesteś doświadczonym mechanikiem z biegłą znajomością języka angielskiego i pasją do naprawy pojazdów, szczególnie marki Mercedes lub ciężarówek, zapraszamy do aplikowania.

Prosimy o przesyłanie CV na e- mail:[email protected]

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Interim Jobs

Roosendaal, Holandia
0638275790
Osoba Kontaktowa
Anita Baron