Jobs Recruitments 4You
Rafał Stadnik
dodano 2 miesiące temu

Pracownik Produkcji

Roermond Holandia
16.07  EUR / h
Wyświetleń: 377Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Stanowisko: Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Holandia, Roermond

Firma: Unikalny Producent Wody i Lodów Owocowych

Wynagrodzenie:

Podstawowa płaca brutto od €16.07/h (w tym dodatek wakacyjny)

Stały dodatek zmianowy 12,50% za każdą zmianę

Dodatkowe dodatki za nadgodziny oraz pracę w niedziele/święta

Zapewniamy:

Darmowy transport do pracy i z powrotem

Dodatek na dojazdy prywatnym transportem

Zakwaterowanie zapewnione maksymalnie za €125/tydzień

Ubezpieczenie zdrowotne za €38.57/tydzień

Długoterminowa praca z możliwościami rozwoju

Warunki pracy:

Środowisko produkcyjne z temperaturą pomiędzy 17-19 stopni

Umowa na czas określony w fazie A na podstawie Zbiorowego Układu Pracy dla Pracowników Tymczasowych

System płatności tygodniowy

Godziny pracy:

3 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 (poniedziałek-piątek)

Tydzień nocnej zmiany zaczyna się w niedzielę wieczorem

Nadgodziny w razie potrzeby

Obowiązki:

Przygotowanie i regulacja maszyn przed i w trakcie produkcji

Przeprowadzanie pełnych rozruchów i zmian w porozumieniu z kierownikiem zmiany

Zapewnienie zaopatrzenia linii produkcyjnych

Monitorowanie jakości produkowanego produktu

Samodzielne czyszczenie i płukanie wszystkich maszyn

Naprawa drobnych usterek

Utrzymywanie ścisłego kontaktu z kierownikami i kolegami w celu efektywnej komunikacji i współpracy

Wymagania:

Minimum poziom B1 języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia jako operator maszyn w dowolnym środowisku produkcyjnym

Wymagane buty ochronne S3 oraz długie spodnie (dżinsy lub sportowe akceptowalne)

Zakaz noszenia biżuterii (w tym kolczyków), makijażu, sztucznych paznokci oraz rzęs

Dodatkowe informacje:

Opcje zakwaterowania obejmują pokoje dwuosobowe z wspólną kuchnią, łazienką i salonem, wszystkie spełniające standardy certyfikatu SNF

Wymagane dokumenty: dowód osobisty/paszport, holenderski zaświadczenie o niekaralności, numer konta bankowego, numer BSN (jeśli dotyczy) oraz aktualne CV

Prosimy przesyłać CV w języku angielskim

Regulamin portalu Jober.pl

Wrocław, Polska
+48 453 309 637
Osoba Kontaktowa
strona www:
jobsrecruitments4you.com