dodano 4 dni temu

Spawacz MIG/MAG i Monter (2w1) - duże konstrukcje stalowe - od €17.70 brutto/h

Rijssen Holandia
17.7  EUR / h
Wyświetleń: 29Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Będziesz pracował w firmie, która wykonuje najnowocześniejsze maszyny i linie produkcyjne dla branży konstrukcji stalowych i obróbki blach oraz konstrukcje stalowe pod hale i budynki dla klientów na całym świecie.

Każdego dnia wiesz dokładnie, co masz do zrobienia, ponieważ wszystkie niezbędne materiały są dla Ciebie przygotowane w Twoim miejscu pracy. Wymagamy niezbędnego kunsztu, ponieważ kolejność wykonywania prac i najlepszy sposób spawania konstrukcji zależy od Ciebie. Dlatego oczekujemy, że opanowałeś spawanie metodą Mig/Mag. Nasza praca jest bardzo wszechstronna, świadomie wybieramy małe serie, aby praca była urozmaicona. Zawsze pracujesz indywidualnie nad produktem, ale pracujesz w tym samym pomieszczeniu ze swoimi współpracownikami. Fajną rzeczą jest to, że to, co wykonasz, można zobaczyć także w warsztacie naszego działu montażu!

Główne zadania to między innymi:

spawanie różnych konstrukcji stalowych

spawanie konstrukcji do produkcji różnego rodzaju maszyn

spawanie metodą MIG/MAG

współpraca z działem technologicznym

Warunki pracy

praca w systemie dwuzmianowym

praca min. 40 godzin tygodniowo

negocjowane wynagrodzenie

różne godziny pracy np: 07:00 - 15:00, 16:30 - 03:00

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

zakwaterowanie: €115.00 /tydzień

ubezpieczenie: €35.46 /tydzień

transport do pracy: bezpłatny

zakwaterowanie w mieszkaniach ub domach

Dodatkowa wymagania

Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza MIG/MAG oparte certyfikatem

Znajomość rysunków technicznych

Spawanie metodą Mig/Mag

Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane prawo jazdy, ale nie jest to warunek konieczny

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Holandia Jobs

Radom, Polska
784598330
Osoba Kontaktowa
Wiktoria Łapigrowska