DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Marta Flexcraft
  • Telefon: 508343640
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Pracownik produkcji mebli 15,26 euro/h brutto !!

Zakres obowiązków:

•Kontrola jakości oraz pakowanie części mebli

•Sortowanie produktów

•Zabezpieczenie oraz przygotowanie towarów do transportu

•Układanie na paletach

•Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny!

Gwarantujemy:

•wynagrodzenie wypłacane co tydzień w piątek,

•dodatki wakacyjne, zmianowe, weekendowe

•Dodatkowo! Nie wymagamy doświadczenia (może to być nawet Twoja pierwsza praca!)

•Pomoc koordynatora w dopełnieniu wszelkich formalności.

•Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy).

•Zakwaterowanie (na miejscu wi-fi!).

•Ubezpieczenie.

•Możliwość współpracy na długi okres.

•Organizację przejazdu do Holandii.

•Możliwość zatrudnienia na polską umowę!

Zapraszamy do współpracy. Dysponujemy wieloma ofertami pracy

(szklarnie, magazyny, produkcja).

Rekrutujemy pracowników na terenie całej Polski.

Zadzwoń by dowiedzieć się więcej :

Marta 508343640

Kraz  273