DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500-3 000 EUR/m-c
  • Firma: Workstead
  • Kontakt: Marta
  • Telefon: +31884940000
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Workstead od przeszło 25 lat przoduje jako biuro pośrednictwa pracy dla pracowników z całej Europy, którzy chcą podjąć pracę w Holandii. Razem poszukamy dla Ciebie odpowiedniej pracy! Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy ponadprzeciętne warunki i udogodnienia w zakresie zakwaterowania i transportu.

Opis stanowiska:

Job Coach pełni kluczową rolę w naszej firmie. Jest osobą kontaktową dla pracowników tymczasowych w kwestiach dotyczących pracy, transportu, zakwaterowania oraz procedur i wytycznych obowiązujących w Workstead. Job Coach wspiera pracowników agencji rekrutacyjnej oraz lokalizacje Inhouse w komunikacji z pracownikami tymczasowymi. Zadania wykonywane są samodzielnie zgodnie z procedurami, wytycznymi i ustaleniami, a dane są wprowadzane do odpowiednich zautomatyzowanych systemów.

Oczywiście, nie wykonujesz tych zadań samodzielnie - w różnych placówkach znajdują się współpracownicy, którzy wykonują te same zadania, więc zawsze możesz zwrócić się o pomoc do kogoś. Ponadto pomożemy Ci opanować pełny zakres obowiązków i odpowiedzialności poprzez szkolenia i kursy. Ponadto, będziesz odpowiedzialny za:

  • Informowanie pracowników tymczasowych o stanowisku, pracodawcy oraz zasadach obowiązujących u pracodawcy.
  • Obsługę pytań, problemów i skarg pracowników tymczasowych oraz/lub pośrednictwo w rozwiązywaniu konfliktów między pracodawcą a zasobami ludzkimi.
  • Okazjonalne odwiedziny klientów i pracowników tymczasowych zarówno w zakresie zakwaterowania, jak i na miejscu pracy u klienta.
  • Utrzymywanie kontaktu i kontrola pracowników tymczasowych w zakresie absencji.
  • Udział w systemie rotacyjnym dostępności telefonicznej.
  • Kontrola i zarządzanie przydzielonymi mieszkaniami.
  • Identyfikacja i eskalacja problemów strukturalnych oraz aktywny udział w ich rozwiązywaniu.
  • Wspieranie lub wykonywanie prac związanych z rekrutacją i selekcją zasobów ludzkich.
  • Zapewnianie transportu do BSN. Wizyty w szpitalu i u lekarza.
  • Planowanie i organizacja zastępstw dla pracowników tymczasowych poza godzinami pracy biurowej.
  • Rejestracja danych pracowników tymczasowych, dokumentów i umów.
  • Wykonywanie i dokumentowanie czynności administracyjnych związanych z zgłoszeniami chorobowymi i powrotami do pracy.
  • Rejestracja i dokumentacja wizyt domowych.
  • Rejestracja wydawania i odbierania samochodów, rowerów, ewentualnie odzieży roboczej itp.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale 2500-30000 euro brutto miesięcznie (w zależności od doświadczenia).
  • Praca z perspektywą zatrudnienia na stałe.
  • Zatrudnienie na etat od 32 do 40 godzin tygodniowo.
  • Laptop, telefon oraz korzystanie z naszego samochodu służbowego.
  • Entuzjastyczni i profesjonalni współpracownicy.
  • Przyjazne spotkania integracyjne.
  • Dużo przestrzeni i swobody dla Twojego rozwoju.
  • 25 dni urlopu na pełen etat pracy.
  • Bezpłatne ubezpieczenie emerytalne z możliwością oszczędzania dodatkowych środków.
  • 8% dodatek urlopowy.

Kim jesteś:

Jeśli jesteś przedsiębiorczy, towarzyski i rzeczowy, a razem z nami chcesz kształtować swoje umiejętności, chętnie nawiążemy z Tobą kontakt. Jako job coach jesteś elastyczny i zdecydowany. Działasz taktownie i rzetelnie zarówno wobec klientów, jak i kandydatów. Ponadto rozpoznajesz siebie w następujących punktach:

  • Masz doświadczenie w branży .
  • Mieszkasz w okolicy Renswoude.
  • Jesteś nastawiony na klienta i potrafisz równie dobrze pracować samodzielnie.
  • Posiadasz silne umiejętności komunikacyjne, empatię oraz umiejętność motywowania i przekonywania.
  • Posługujesz się biegle językiem polskim lub rumuńskim, niderlandzkim i angielskim.
  • Jesteś dostępny na pełny etat i masz prawo jazdy.