Szymon Rekruter
dodano około 9 godzin temu

Order picker bez znajomości języka (magazyn spożywczy, temperatura -23 stopnie) / MOŻLIWY DARMOWY TRANSPORT DO NL

Raalte Holandia
14.07  EUR / h
Wyświetleń: 17Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

WYŚLIJ CV NA ADRES [email protected] W TEMACIE E-MAIL PROSZĘ PODAĆ TYTUŁ OFERTY / STANOWISKO

PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 10:00 DO 17:00

Wynagrodzenie
14.07€/h brutto

Tygodniowy koszt zakwaterowania
122€

Tygodniowy koszt ubezpieczenia
35.55€

Wymagane języki
brak

Branża
Logistyka

Miejscowość
Raalte, Holandia

Opis stanowiska

Praca w centrum dystrybucyjnym Jumbo

Praca polega na kompletowaniu zamówień (hala zimna, -23 stopnie)

Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00-15:00 oraz 15:00-0:00

Gwarantujemy

Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne

Tygodniowy system wypłat

Możliwość przejazdu kredytowanego z Polski do Holandii

Dużą liczbę godzin pracy

Długoterminową współpracę

Transport do/z pracy

Wymagania

Motywacja do pracy

Mile widziane prawo jazdy

Kontakt

tel./ whatsapp +48 733 20 0050

ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE OFERTY NA jobnl.eu/offers

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA WhatsApp I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI OFERTAMI

Regulamin portalu Jober.pl

jobnl.eu

Skawina, Polska
733200050
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.jobnl.eu