Daria Reszka oraz Karolina Karkoszka
dodano 25 dni temu

Produkcja drobiu

Putten Holandia
14.63  EUR / h
Wyświetleń: 149Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Oferta dla par singli oraz znajomych

Obowiązki :

Pakowanie,filetowanie, przyprawianie, praca z podrobami, praca na ekspedycji

(noszeniu i sztaplowaniu skrzynek na paletach), mycie klatek i kontenerów po kurczakach .

Stawka :

13,68 brutto /h + 6,9 % za pracę na chłodni = 14,62 brutto /h + 12,5 % za pracę zmianową ( dodatek na popołudniówkach)

wypłaty są w systemie tygodniowym

Zakwaterowanie płatne odliczane od wynagrodzenia

Praca na długi okres czasu

Zapraszamy do aplikacji :

[email protected]

+31623610829 , +48663503338

Przetwarzanie Szanownych Państwa danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji w oparciu o obowiązujące przepisy a podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO). W ramach realizacji tego celu dane mogą być wykorzystane w procesie profilowania, którego celem jest kierowanie ofert do kandydatów o odpowiednich do stanowiska pracy kwalifikacjach (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

New Future

Gdańsk, Polska
+48663503338 , +31623610829
Osoba Kontaktowa
Daria Reszka , Karolina Karkoszka