HumanBe
Mateusz Widziak
dodano około miesiąc temu

MAGAZYN Z KOSMETYKAMI - ORDERPICKER - HOLANDIA

Oosterhout Holandia
9000-10000  PLN / m-c
Wyświetleń: 51Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

**Praca w Holandii - zbieranie zamówień na magazynie z kosmetykami!**

Szukasz stabilnej pracy za granicą? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

**Miejsce pracy:** Oosterhout, Ede, Heteren, Holandia

**Stawka:** 14,80 EUR brutto/h

**Twoje zadania:**

✅ Kontrola jakości i pakowanie produktów

✅ Sortowanie i zabezpieczanie towarów

✅ Przygotowanie zamówień do transportu

✅ Dbaj o porządek w miejscu pracy

**Wymagania:**

 Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

 Prawo jazdy - mile widziane, ale nie wymagane!

**Co oferujemy:**

 - Cotygodniowe wypłaty

- Wsparcie koordynatora

- Dojazdy do pracy

- Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (wi-fi na miejscu!)

- Ubezpieczenie

Regulamin portalu Jober.pl

HumanBe

Wrocław, Polska
602460130
Osoba Kontaktowa