Workstead
dodano 3 dni temu

Pracownik produkcji drobiu

Ommel Holandia
14.49  EUR / h
Wyświetleń: 53Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Workstead od przeszło 25 lat przoduje jako biuro pośrednictwa pracy dla pracowników z całej Europy, którzy chcą podjąć pracę w Holandii. Razem poszukamy dla Ciebie odpowiedniej pracy! Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy ponadprzeciętne warunki i udogodnienia w zakresie zakwaterowania i transportu.

Ogłoszenie o Pracę:
Pracownik Produkcji Mięsa Drobiowego

Miejsce pracy: Ommel, Holandia

Stawka: €14,49/h

Typ pracy: Pełny etat

Zakwaterowanie: Zapewnione

Dodatek zmianowy: Tak

Opis stanowiska: Poszukujemy pracowników produkcji do pracy przy mięsie drobiowym w Ommel. Do Twoich głównych obowiązków będzie należała praca przy linii produkcyjnej, sortowanie, pakowanie oraz przygotowanie mięsa do wysyłki. Warto zaznaczyć, iż w miejscu pracy panuje temperatura od +5°C do +8°C

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości €14,49/h

• Dodatek za pracę w godzinach zmianowych

• Zakwaterowanie zapewnione

Wymagania:

• Chęć do pracy fizycznej

• Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej, szczególnie w przetwórstwie mięsnym

• Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem: +31 657968389

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie!

Regulamin portalu Jober.pl

Workstead

0031 88 - 494 00 00
Osoba Kontaktowa
Workstead