Otto Special Staffing
dodano 5 miesięcy temu

Monter w Tobroco Machines

Oisterwijk Holandia
15.46  EUR / h
Wyświetleń: 1102Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok
Wynagrodzenie
€15,46 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Oisterwijk, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Tobroco Machines to globalna firma zajmująca się rozwojem maszyn kompaktowych marki Giant. Dzięki szerokiej gamie osprzętu wszystkie prace mogą być wykonywane jedną maszyną, co oznacza, że olbrzymie maszyny mogą być używane przez cały rok do wszystkich rodzajów prac.
Jako Pracownik Montażu będziesz montował osprzęt, ładowarki o sterowaniu burtowym oraz ładowarki kołowe. Będziesz odpowiedzialny za montaż maszyn budowlanych i rolniczych zgodnie z instrukcjami oraz prefabrykację elementów ramy i komponentów hydraulicznych. Po okresie szkolenia powinieneś być w stanie pracować samodzielnie i w zespole, aby przyczynić się do dalszej optymalizacji produktów.
Pracę zaczniesz w na jednej zmianie od poniedziałku do piątku, od 07:00 do 16:00. Gdy będziesz mógł pracować samodzielnie, będziesz pracował na dwie zmiany od 06:00 do 14:00 i od 14:00 do 23:00. W piątki zawsze skończysz pracę o 21:00. Za pracę w systemie zmianowym otrzymasz 113% dodatków.
Zyskaj możliwość rozwoju w firmie. Pokaż swoją motywację i zyskaj szansę na kontrakt w Tobroco. Dołącz do tego technicznego zespołu jako Pracownik Montażu!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Praca przy linii produkcyjnej
Kontrola jakości
Montowanie elementów ramy
Montowanie urządzeń

Wymagania
Posiadasz wykształcenie techniczne
Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
Posiadasz prawo jazdy - kategoria B
Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
Jesteś dyspozycyjny na dłuższy okres czasu
Znasz język angielski
Regulamin portalu Jober.pl

OTTO Special Staffing

Tilburg, Holandia
+48717443146
Osoba Kontaktowa