dodano 5 dni temu

Pracownik produkcji soków

Ochten Holandia
13.27-16.59  EUR / h
Wyświetleń: 130Aplikacji: 3
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

OPIS STANOWISKA

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutacje kandydatów do pracy w fabryce soków na stanowisku -pracownik produkcji.

Obowiązki pracownika są zależne od działu w, którym pracuje. Do głównych czynności należą:

kontrola jakości, naklejanie kodów kreskowych, odbiór soków z maszyn oraz załadunek, przygotowanie receptur soków, obsługa maszyn, sortowanie owoców, utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją soków.

WYMAGANIA

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym A1/A2
  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Sprawność  fizyczna

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

OFERUJEMY

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL
  • Dojazd do pracy rowerem (2.1 KM)
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Pracę w systemie 3 - zmianowym

  • Stawkę 13,68 eur brutto/h + dodatki zmianowe:

    - Poniedziałek - Piątek w godzinach 18:00 - 22:00 + 15% = 15,26 eur brutto/h,  w godzinach 22:00 - 7:00 + 25% = 16,59 eur brutto/h,

    - Sobota między 00:00 -18:00 +50%, 18:00-24:00 +100% oraz między 00:00-6:00 +50%

    Każda nadgodzina od poniedziałku do soboty +50%, do godziny 12:00 oraz w soboty między 12:00-24:00 +100%.

  • Brak stawki wiekowej

  • Wypłaty w systemie tygodniowym
  • Zwrot kosztów dojazdu (powyżej 10 km) dla osób z prywatnych zakwaterowań

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

 KONTAKT

Biuro Piła
ul.Okrzei 19/1
64-920 Piła
tel +48 663 112 789
tel  +48 796 901 049
Wiatrak-Jobs (KRAZ 14959)
Oferta pracy tymczasowej.

Regulamin portalu Jober.pl

Wiatrak-Jobs

663112789
Osoba Kontaktowa
Iwona
strona www:
www.wiatrak-jobs.pl