dodano 4 miesiące temu

Pracownik Pakowania orientalnych dańgotowych/ Kobieta z angielskim A1+Prawo Jazdy

Nijmegen Holandia
15.7  EUR / h
Wyświetleń: 475Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Pracownik Pakowania orientalnych dań gotowych/ Kobieta z angielskim A1+Prawo Jazdy

Adres:
Nijmegen, Holandia

Opis firmy:
Plaza Foods, założona 30 lat temu przez braci Chang, jest filią największego w Europie kompleksu restauracji orientalnych: Orient Plaza. To rodzinna firma specjalizująca się w kuchni orientalnej z szeregiem dań włoskich. Pierwszy zakład produkcyjny w Wijchen został otwarty w 2005 roku, a w 2016 roku uruchomiono nowoczesny zakład produkcyjny w Nijmegen, który co roku zdobywa najwyższy certyfikat IFS. Firma Plaza Foods aktualnie zatrudnia 200 osób.

Opis stanowiska pracy:
Praca stojąca w normalnym tempie, idealna dla kobiet.
- Dział napełniania na gorąco (Hotfill): Napełnianie pojemników ugotowanymi produktami: ryż, makaron, gotowe dania.
- Dział zamykania i pakowania zestawów (Sealpack):Zamykanie i pakowanie tych pojemników.

Wynagrodzenie:
13,27 € brutto/godz. + 18,5 % dodatku do każdej godziny = 15,70€/h

Zmiany:
- Dział Hotfill:od 5:00 do 13:30 i od 14:00 do końca (23:00-24:30)
- Dział Sealpack:od 6:00 do 15:00 i od 15:00 do końca (24:00-01:00)

Wymagania
- Wymagane buty robocze.
- Ubranie zapewnione przez Klienta.
- W związku z tym, że jest to praca przy żywności, makijaż, biżuteria oraz piercing nie są dozwolone.

Zakwaterowanie:
- 137,50 EUR/tygodniowo

Ubezpieczenie:
35,52 EUR/tygodniowo

- Pomoc w rezerwacji busa
- Wsparcie na każdym etapie współpracy

Kontakt:
- CV prosimy wysyłać na: [email protected]
- Kontakt telefoniczny: +48 602 460 130

Regulamin portalu Jober.pl

HumanBe

Wrocław, Polska
+48 602 460 130
Osoba Kontaktowa
Mariana Urban